5 krokov k bezchybnej záverečnej práci

Bratislava 4. apríla 2018 (PROTEXT)

Študentom končiacich ročníkov začínajú rušné týždne. Písanie bakalárskych a diplomových prác je opäť v plnom prúde, čo so sebou prináša istú dávku stresu a nervozity. Poradíme vám, ako sa pri písaní vyhnúť chybám a riziku plagiátorstva. Spoľahlivo, rýchlo a zadarmo.

Aby ste nemali so záverečnou prácou žiadne problémy, prinášame vám tip na bezplatný online nástroj, s ktorým ju napíšete ako profesionáli bez toho, aby bola označená ako plagiát. Spoznajte plag.sk a jeho skvelé funkcie.

1. Prepracované vyhodnocovanie

Plag.sk dokáže za pár minút určiť, koľko zhôd sa v dokumente nachádza a umožní vám včas si ich opraviť. Oproti iným programom je veľmi rýchly a spoľahlivý. Stačí doň nahrať dokument, ktorý chcete skontrolovať a nástroj vie presne zistiť počet parafráz v práci či správnosť použitých citácií. Dokáže nielen zhodnotiť citácie ako správne/nesprávne, ale poskytne vám aj konkrétne odporúčania na správny zápis citácii. Takže vás okrem mechanickej opravy naučí aj niečo nové.

2. Farebné zvýraznenie zhôd

Po kontrole dokumentu a nájdení zhôd sa zvýrazní množstvo dát. Farebne sa odlíšia parafrázy, podobnosti, správne či nesprávne citácie. Táto funkcia je pre plag.sk unikátna, žiadny iný systém neposkytuje možnosť takéhoto spôsobu vyhodnocovania správnosti citovania. Používateľ tak získa dokonalý prehľad o všetkých nedostatkoch a informáciách, ktoré mu pomôžu vytvoriť z práce naozaj kvalitný dokument.

3. Online editovanie práce

Vďaka možnosti online editora nie je potrebné nahrávať prácu do systému po každej oprave. Stačí, keď dokument nahráte iba raz a následne ho môžete opravovať, ukladať či stiahnuť si jeho najnovšiu verziu so zachovaným rozložením textu a obrázkami presne tak, ako to bolo v origináli. Kontrola práce v rámci systému je navyše úplne bezpečná a anonymná - plag.sk pre ochranu používateľov nezahŕňa nahrané dokumenty do žiadnej databázy.

4. Spoľahlivé výsledky

Niektoré z bežne dostupných softvérov nedokážu pri kontrole identifikovať ani len článok z wikipedie. Plag.sk je komplexný nástroj, ktorý dokáže porovnať ako internetové, tak aj univerzitné dokumenty a zdroje, čím poskytne spoľahlivú a stopercentnú kontrolu prác. Je vaša práca viacjazyčná? Nástroj si dokáže poradiť aj s tým. Plag.sk je uznávaným medzinárodným systémom na detekciu plagiátorstva vo viacerých európskych krajinách.

5. Kontrola práce zadarmo

Online systém plag.sk dokáže skontrolovať a vyhodnotiť práce do detailov za pár minút, a to bez akýchkoľvek poplatkov. Študenti si môžu zaplatiť len za extra funkcie, ktoré si sami vyberú. Úspora času a peňazí je teda nepochybná.

Nepodceňujte pri písaní záverečnej práce aj jej kontrolu a zabezpečte si už vopred ľahké ukončenie štúdia. S plag.sk, online nástrojom na odhaľovanie plagiátorstva, sa už nemusíte obávať toho, že vám pri nahrávaní práce do univerzitného systému vyskočí veľké percento zhody. Rýchlosť kontroly, presnosť výsledkov či ochrana súkromia sú jedny z top vlastností, ktoré radia dostupný nástroj plag.sk medzi špičku online systémov na kontrolu plagiátorstva. Držíme vám pri písaní palce!

Kontakt:

plagramme.com

 

ZASIELANIE SPRÁV

Želám si zasielať správy s kľúčovými slovami ako má tento článok:

Kľúčové slova

Slovensko-školy-vzdělání-komunikace-počítače-Plag.sk

Kategória

Školstvo
Počítače, internet, telekomunikácie, pošta

Oblasť

Európa, EÚ, NATO (es)

Fotografie

 
 

Upozornenie!

Materiály označené značkou Protext nie sú súčasťou spravodajského servisu ČTK a nie je možné publikovať ich pod jej značkou. Ide o komerčné oznámenie zadávateľa, ktorý je v správe označený a ktorý za ne nesie plnú zodpovednosť.