Google Pay prichádza k zákazníkom N26 na 4 trhoch

Berlín 24. apríla 2018 (PROTEXT/ots)

Mobilná banka ponúkne Google Pay v Belgicku, Írsku, Španielsku a na Slovensku

N26 prináša Google Pay, rýchlu, jednoduchú a bezpečnú možnosť platieb prostredníctvom mobilu od Google, svojim zákazníkom v Belgicku, Írsku, Španielsku a na Slovensku. Táto mobilná banka sa vo veľkej miere zameriava na inovácie a svoju expanziu v medzinárodnom meradle. N26 sa neustále snaží sprístupňovať svojim zákazníkom tie najmodernejšie produkty. Spustenie Google Pay podčiarkuje jej úsilie zamerané na ponúkanie najinovatívnejších produktov a služieb zákazníkom na všetkých trhoch, kde pôsobí.

Google Pay predstavuje rýchly a jednoduchý spôsob platieb prostredníctvom Google. Spája všetko to, čo zákazníci potrebujú pri pokladni a bezpečne uschováva informácie o ich platbách na ich Google účtoch až dovtedy, kým sú pripravení platiť. Okrem toho, Google Pay uľahčuje sledovanie nákupov, využívanie vernostných bodov a poskytuje personalizované návrhy, ktoré pomáhajú šetriť čas a peniaze.

Google Pay umožňuje používateľom Androidu platiť rýchlo a jednoducho pomocou svojich telefónov. Na to, aby mohli zákazníci využívať Google Pay je potrebné, aby si stiahli aplikáciu Google Play z Google Pay Store a potom sa zaregistrovali v Google Pay, pridali preferované kreditné a debetné karty a potom môžu túto aplikáciu začať využívať. Pri použití Google Pay v obchode postačí na uskutočnenie platby, ak zákazník jednoducho podrží telefón blízko bezkontaktného terminálu.

„Vidíme obrovský dopyt po mobilných riešeniach vo všetkých krajinách, v ktorých vyvíjame činnosť,“ vysvetľuje Alexander Weber, riaditeľ oddelenia medzinárodných trhov v N26. „Zavedenie Google Pay v Belgicku, Írsku, Španielsku a na Slovensku predstavuje ďalší dôležitý krok v rámci našej stratégie zameranej na to, aby sme našim zákazníkom ponúkali najnovšie a najinovatívnejšie produkty a služby a bezkonkurenčnú skúsenosť s bankovníctvom na všetkých trhoch, kde pôsobíme.“

Aplikácia Google Pay ponúka i kompletný prehľad o všetkých transakciách spolu s lokálnymi ponukami a obchodmi v blízkom okolí. Pod ikonkou Karty zobrazuje všetky jednotlivé kreditné, debetné, odmeňovacie a darčekové karty.

Ak zákazníci zbierajú vernostné body, Google Pay ich upozorní vždy vtedy, keď ich môžu použiť.

Viac informácií o Google Pay nájdete na https://next.n26.com/en-eu/google-pay

O N26

N26 je mobilná banka vybudovaná od základov pre smartfóny, čím pretransformovala bankovníctvo tak, aby bolo jednoduché, rýchle a moderné. Valentin Stalf a Maximilian Tayenthal založili N26 v roku 2013 a prvý produkt uviedli začiatkom roka 2015. Vďaka svojmu plne digitálnemu biznis modelu funguje N26 s omnoho nižšími nákladmi, so „štíhlymi“ organizačnými štruktúrami, bez zastaraných IT systémov a bez finančne náročnej siete pobočiek. N26 prenáša výhody spojené s touto úsporou nákladov na svojich zákazníkov. Medzi partnerov N26 patria najinovatívnejšie finančno-technologické a tradičné finančné spoločnosti, vďaka čomu ponúka svojim zákazníkom prvotriedne produkty ako je napríklad TransferWise (zmenáreň), Raisin (sporenie), Clark a Allianz (poistenie), auxmoney (úver) a mnohé ďalšie. Dnes je N26 jednou z najrýchlejšie rastúcich bánk v Európe a má viac než 850 000 zákazníkov na 17 európskych trhoch a viac než 380 zamestnancov. V súčasnosti pôsobí N26 v týchto krajinách: Rakúsko, Belgicko Estónsko, Fínsko, Francúzsko, Nemecko, Grécko, Írsko, Taliansko, Lotyšsko, Litva, Luxembursko, Holandsko, Portugalsko, Slovensko, Slovinsko a Španielsko a zamýšľa vstúpiť i na trhy v Spojenom kráľovstve a USA v roku 2018. N26 získala 215 miliónov USD od renomovaných investorov vrátane Allianz X, Tencent Holdings Limited, Li Ka-Shing’s Horizons Ventures, Peter Thiel’s Valar Ventures, členov správnej rady Zalando a Earlybird Venture Capital.

Web stránka: n26.com | Twitter: @n26 | Facebook: facebook.com/n26

Kontakt N26 pre tlačové médiá

Anja Schlenstedt

Riaditeľka PR

press@n26.com

 

ZASIELANIE SPRÁV

Želám si zasielať správy s kľúčovými slovami ako má tento článok:

Kľúčové slova

Německo-komunikace-internet-finance-N26 GmbH

Kategória

Počítače, internet, telekomunikácie, pošta
Banky, poisťovne, burzy

Oblasť

Európa, EÚ, NATO (es)

Fotografie

 
 

Upozornenie!

Materiály označené značkou Protext nie sú súčasťou spravodajského servisu ČTK a nie je možné publikovať ich pod jej značkou. Ide o komerčné oznámenie zadávateľa, ktorý je v správe označený a ktorý za ne nesie plnú zodpovednosť.