Živá aukcia firmy Buchbinder pre predajcov vozidiel a prevádzkovateľov vozového parku

Živá aukcia firmy Buchbinder pre predajcov vozidiel a prevádzkovateľov vozového parku

Živá aukcia firmy Buchbinder pre predajcov vozidiel a prevádzkovateľov vozového parku

Živá aukcia firmy Buchbinder pre predajcov vozidiel a prevádzkovateľov vozového parku: v priebehu aukcie sa bude dražiť viac ako 1000 vozidiel a aukčná sieň okrem iného účastníkom ponúka služby zadarmo v rámci programu prebiehajúceho Oktoberfestu

Ubytovanie, strava a doprava do hotela zadarmo / možnosť online prihadzovania / bez príplatkov, bez vyhradenej ceny a v niektorých prípadoch bez minimálnej ceny / predaj vozidiel priamo z flotily firmy Buchbinder, bez sprostredkovateľov

Buchbinder Auktion, súčasť skupiny Buchbinder Group, znovu v aukcii predáva viac než 1 000 vozidiel zo svojej flotily, a to predajcom vozidiel a prevádzkovateľom vozového parku. Aukcia sa uskutoční v logistickom centre Buchbinder v meste Neunburg vorm Wald, a to od 25. do 27. septembra.

Súčasťou aukcie, ktorá prebieha ako na vyššie uvedenom mieste, tak online, sú automobily a úžitkové vozidlá všetkého druhu, od vozov špičkových tried, až po poškodené vozidlá.

Návštevníkom ponúkame ubytovanie a dopravu zadarmo, bezplatnú prepravu do hotela a večerný zábavný program. Bavorské špeciality a živá hudba budú súčasťou osláv veľtrhu Oktoberfest. Pre všetkých prihadzujúcich, bez ohľadu na to, či prihadzujú online alebo priamo na mieste, platia nasledujúce exkluzívne podmienky: aukcie sú bez aukčnej provízie, nie sú vyhradené ceny ani možnosť opätovného prerokovania a predaj je uzavretý okamžite po odklepnutiu.

Tretí deň prebehne aukcia typu "Still-for-Sale (Stále na predaj)" a všetky vozidlá budú dražená bez vyhradenej ceny. Naviac je možné si všetky vozidlá prezrieť priamo na mieste.

Živé aukcie Buchbinder sa konajú od roku 2015. Niekoľkokrát do roka sa v logistickom centre Buchbinder s rozlohou viac ako 330 tisíc štvorcových metrov v Neunburg vorm Wald, zídu predajcovia vozidiel z celej Európy. Do aukcie sa navyše zapojí niekoľko tisíc účastníkov cez internet. S viac ako 1000 vozy v ponuke a veľkým množstvom prihadzujúcich, ako online, tak priamo na mieste, sú aukcie Buchbinder pravdepodobne najväčšou akciou svojho druhu v automobilovom sektore v celej Európe.

Buchbinder Auktion je súčasťou skupiny firiem Buchbinder Group, ktorá bola založená v roku 1957 a patrí pod krídla Europcar Mobility Group. Sídlo spoločnosti Buchbinder je v Regensburgu a pobočky potom v mestách Duisburg a Neunburg vorm Wald. Skupina prevádzkuje 165 požičovní automobilov v Nemecku, Rakúsku, severnom Taliansku, Maďarsku a na Slovensku. Niekoľkokrát do roka firma Buchbinder Auktion predáva prebytočná vozidla v aukcii, podľa potrieb svojej siete auto požičovní. www.buchbinder-auktion.de

Fotografie: https://industrie-contact.com/buchbinder_auktion/press_pictures/

Kontakt tlač: Contact for industry, Erik Biewendt, erik.biewendt@ic-gruppe.com

Bahrenfelder Marktplatz 7, 22761 Hamburg, Germany

 

ZASIELANIE SPRÁV

Želám si zasielať správy s kľúčovými slovami ako má tento článok:

Kľúčové slova

Německo-automoto-obchod-služby-Buchbinder

Kategória

Doprava, stroje, autá, lietadlá, lode a zbrane
Cestovný ruch a služby
Obchodné reťazce a distribúcia tovaru

Oblasť

Európa, EÚ, NATO (es)

Fotografie

 
 

Upozornenie!

Materiály označené značkou Protext nie sú súčasťou spravodajského servisu ČTK a nie je možné publikovať ich pod jej značkou. Ide o komerčné oznámenie zadávateľa, ktorý je v správe označený a ktorý za ne nesie plnú zodpovednosť.