Kúpa úžitkového vozidla: Buchbinder Auktion s novým rozhraním pre účastníkov aukcií

Buchbinder Auktion, aukčná divízia skupiny Buchbinder Group, vytvorila nové rozhranie pre účastníkov aukcií. Pokiaľ ide o koncové zariadenie a lokalitu, ponúka tento nástroj optimalizovaný pre používateľov všetkým online účastníkom aukcií maximálnu flexibilitu: Či už ide o smartfón alebo počítač, Android alebo MacOS, používanie z pohovky alebo na cestách - prístup k aukciám je možný odvšadiaľ. V spojení s existujúcim aukčným zástupcom, vďaka ktorému sú používatelia aj časovo nezávislí, je teraz účasť jednoduchšia, pohodlnejšia a efektívnejšia ako kedykoľvek predtým.

Nové rozhranie pre účastníkov aukcií má intuitívny a jasný dizajn a je prístupné na rôznych platformách. Keďže ide o softvérové riešenie pre prehliadače, tak účastníci aukcií si nemusia sťahovať aplikáciu, ale môžu okamžite pristupovať k aktuálnej aukcii pomocou svojich prístupových údajov a dražiť v reálnom čase. Účastníci aukcií majú k dispozícii stručný prehľad všetkých dôležitých informácií.

Zainteresované strany si môžu nové rozhranie pre účastníkov aukcií pozrieť na najbližších dvoch elektronických aukciách, pričom obe budú predĺžené o druhý deň. Aukcie sa tak začnú 16. a 23. apríla. Ponúkané budú osobné vozidlá v rôznych cenových kategóriách, ako aj úžitkové vozidlá. Zvláštnosť: V druhý deň aukcie, 17. a 24. apríla, budú všetky vozidlá ponúkané bez minimálnej ceny.

Predajcovia, servisné dielne a ďalší obchodníci profitujú z exkluzívnych aukčných podmienok spoločnosti Buchbinder: Keďže vozidlá pochádzajú z vlastnej flotily spoločnosti Buchbinder, neexistuje žiadny aukčný príplatok a ani žiadne rezervácie ani opätovné prerokovania. Ešte pred aukciou si možno prezerať fotografie a správy o stave od nezávislej inšpekčnej organizácie. Takisto je uvedené, kedy sa pravdepodobne začne dražba požadovaného vozidla.

Fotografie pre tlač: https://industrie-contact.de/buchbinder_auktion/press_pictures/

Kontakt pre tlač: Industrie-Contact, Erik Biewendt, erik.biewendt@ic-gruppe.com, Tel. +49 40 899 666 0

 

ZASIELANIE SPRÁV

Želám si zasielať správy s kľúčovými slovami ako má tento článok:

Kľúčové slova

Německo-automoto-služby-trh-Buchbinder

Kategória

Doprava, stroje, autá, lietadlá, lode a zbrane
Cestovný ruch a služby
Obchodné reťazce a distribúcia tovaru

Oblasť

Európa, EÚ, NATO (es)

Fotografie

 
 

Upozornenie!

Materiály označené značkou Protext nie sú súčasťou spravodajského servisu ČTK a nie je možné publikovať ich pod jej značkou. Ide o komerčné oznámenie zadávateľa, ktorý je v správe označený a ktorý za ne nesie plnú zodpovednosť.