První kolektivní systém zpětného odběru pneumatik

foto

23.05.2016, 11:53

Praha 23. května (PROTEXT) - V dubnu získal oprávnění první kolektivní systém zpětného odběru pneumatik.

Kolektivní systém provozuje nezisková společnost ELT Management Company – Eltma. Eltma sdružuje největší výrobce pneumatik a plní zákonné povinnosti povinných osob, které do systému přistoupí, a to transparentním a hospodárným způsobem. Zároveň umožňuje pneuservisům, autoservisům, místům prodeje pneu, ale i firmám s vozovým parkem, bezplatný svoz a likvidaci použitých pneumatik.

Více informací najdete na http://www.eltma.cz.

Kontakt:

www.eltma.cz

info@eltma.cz