Služba Protext International

Popis služby

Vďaka našej spolupráci s významnými svetovými agentúrami sa vaša tlačová správa môže objaviť aj v zahraničných spravodajských sieťach. Do 24 hodín tak môže vaše oznámenie priamo osloviť odberateľov agentúrneho spravodajstva prakticky po celom svete.

Správu dostanú všetky hlavné médiá, mnoho ďalších novinárov aj zástupcov firiem vo vybranej krajine alebo oblasti. V niektorých štátoch je možné zacieliť oznámenie na odborné médiá, so zameraním napríklad na informačné technológie, auto-moto, farmáciu, energie, atď.

Protext International ocenia napríklad tie spoločnosti, ktoré svoje výrobky ponúkajú na medzinárodných trhoch, alebo ktoré sa zúčastňujú veľtrhov v zahraničí.

Na vyžiadanie vám zašleme medialist vybranej krajiny alebo regiónu a spracujeme cenovú kalkuláciu. Cena sa líši v závislosti od oblasti a počtu štátov. Vždy pre vás vyberieme cenovo najvýhodnejší variant. Základný cenník si môžete pozrieť tu.

Okrem distribúcie správy môžeme zabezpečiť aj preklad do príslušných jazykov.

Cenník služby na stiahnutie v PDF

Viac informácií získate na:

Česká tisková kancelář
oddělení Protext
Opletalova 5
111 44 Praha 1

tel.: +420 222 098 175
e-mail: protext@ctk.cz

Na vyžiadanie vám zašleme medialist vybranej krajiny alebo oblasti a spracujeme cenovú kalkuláciu. Cena sa líši v závislosti od oblasti a počtu štátov. Vždy pre vás vyberieme cenovo najvýhodnejší variant. Základný cenník si môžete pozrieť tu.

Okrem distribúcie správy môžeme zaistiť aj preklad do príslušných jazykov.

Pokiaľ máte záujem o zverejnenie tlačovej správy v zahraničí, kontaktujte nás prosím na protext@ctk.cz alebo na tel.: +420 222 098 175.