Protext Video

Popis služby

Protext Video je priamy prenos z vašej tlačovej konferencie, verejného vyhlásenia, predstavenia nového produktu, akcie s partnermi a pod. Kameramana môžete mať svojho alebo ho zaistíme my. Priamy prenos beží v reálnom čase na spravodajskom serveri ČeskéNoviny.cz a Facebooku ČTK Protext.

Videostream nie je súčasťou spravodajského servisu ČTK, ale distribuuje s rovnakým kanálom, môžu ho použiť všetci klienti. To znamená, že ho vidí približne 900 novinárov, zástupcov firiem a štátnych inštitúcií. Pred natáčaním najskôr vydáme upútavku v plánoch ČTK vrátane embed kódu, ktorý je možné vložiť na webovú stránku. Po ukončení vysielania video zostáva dostupné vo Videobanke ČTK. Potenciálne teda násobíte možnosť zásahu v celoštátnych médiách. Zároveň šetríte čas a náklady usporiadateľom tlačovej konferencie aj médiám.

Záznam na spravodajskom webe ČTK SlovenskeNoviny.sk a Facebooku ČTK Protext zostáva. Vďaka spravodajským agregátorom sa tak video dostane aj k ďalším divákom v priebehu času.

Popis služby na stiahnutie v PDF

Viac informácií získate na:

Česká tisková kancelář
oddělení Protext
Opletalova 5
111 44 Praha 1

tel.: +420 222 098 202
e-mail: protext@ctk.cz

Podmienky služby

Službou Protext Video môžu byť zverejnené videá komerčného i nekomerčného charakteru. ČTK si vyhradzuje právo ukončiť živý prenos v prípade, že by jeho obsah bol v rozpore so zákonom, dobrými mravmi alebo poškodzoval meno agentúry. Za obsah videa zodpovedá objednávateľ.

Prečo si objednať živý videoprenos

Otvorí vám dvere do redakcií českých i zahraničných médií< /p>

Zásahnete odbornú verejnosť

Zasiahnete širokú verejnosť – vaše video uvidí v priamom prenose (a zo záznamu ) čitatelia spravodajského serveru ČTK Ceskenoviny.cz, Facebook Protext ČTK, Metro.cz, i60.cz, Svethospodarstvi.cz, Barrandov.tv, WN24.cz a voliteľne tiež na iDNES.cz, Novinky.cz, HN.cz, Newstream. cz, Frekvence1.cz, E15.cz, Reflex.cz, i60.cz, Echo24.cz, Info.cz a iSport.cz

Záznam zostáva na webe Ceskenoviny.cz na vyhľadanie. Zároveň sa text z webu dostáva do monitorovacích platforiem monitorovacích agentúr - Newton Media a.s., Monitora Media s.r.o. a Toxín s.r.o. Spoločnosť Toxin navyše stream automaticky prepisuje do textu a sprístupňuje ho svojim užívateľom prostredníctvom služby xStream.

Storno poplatok – 3 dni vopred – 20% storno z celkovej čiastky, deň vopred 100% storno.

Videoprenosy zabezpečuje

Zaistíme distribúciu - Klient poskytne ČTK kód videosignálu, ktorý ČTK ďalej distribuuje< /p>

Zaistíme štáb - zaistíme vlastného kameramana - o spôsobe technického zaistenia prenosu klientov informujeme v predstihu. Zašleme embed kódy, vďaka ktorým si môžete umiestniť prenos na svoj web.

Garantujeme, že priamy videoprenos odvysielame na našom spravodajskom webe Českenoviny.cz a na facebookovej stránke Protext ČTK. Po dohode s klientom vysielame prenos aj na jeho webovej alebo facebookovej stránke, násobí sa tým zásah.

Ceník

1. 1. Ak má klient vlastného kameramana + videosignál a ČTK zaisťuje distribúciu - 13.000 Kč/2h, 16.000 Kč/celý deň

2 a. ČTK zaisťuje štáb + distribúciu (základný balíček - mikrofón, streamovacie zariadenie, réžia) - 25.000 Kč/2 hodiny, dlhší stream cca 30.000 Kč

2 b. ČTK zaisťuje štáb + distribúciu (Profi balíček - mikrofóny, streamovacie zariadenia, réžia, technik navyše) - 30.000 Kč/2 hodiny, dlhší stream cca 40.000 Kč

3. Doprava - cena mimo Prahu je od 2.000 Kč

4. Príplatok za vysielanie na Twitter České noviny - 5.000 Kč

5. Príplatok za garanciu odvysielania na Apa.at – 24.000 Kč

6. Príplatok za garanciu odvysielania na iDNES.cz - 12.000 Kč

7. Príplatok za garanciu odvysielania na Novinky.cz – 12.000 Kč

8. Príplatok za garanciu odvysielania na HN.cz – 12.000 Kč

9. Príplatok za garanciu odvysielania na Frekvence1.cz – 12.000 Kč

10. Príplatok za garanciu odvysielania na Info.cz - 10.000 Kč

11. Príplatok za garanciu odvysielania na Newstream.sk - 6.000 Kč

12. Príplatok za garanciu odvysielania na E15.cz – 6.000 Kč

13. Príplatok za garanciu odvysielania na Reflex.cz – 6.000 Kč

14. Príplatok za garanciu odvysielania na i60.cz - 6.000 Kč

15. Príplatok za garanciu odvysielania na iSport.cz - 6.000 Kč

16. Príplatok za garanciu odvysielania na Bleskprozeny.cz – 6.000 Kč

17. Príplatok za garanciu odvysielania na Zive.cz – 6.000 Kč

18. Prenájom priestorov - Akadémia ČTK alebo Presscentrum - 5.000 Kč/3h

Uvedené ceny sú bez DPH.

Ukážky už uskutočnených videostreamov